Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar

Anı Kitabı

59,00 (KDV Dahil)
En sevdiğiniz fotoğraflarınız ile kendi  anı kitabınızı 20x20cm ölçülerinde 12 yapraktan oluşan anı kitabı, beyaz jel kalemi ile her sayfasını fotoğraflarınıza göre özelleştirebilir kendi tasarımlarınızda daha eğlenceli sayfalar oluşturabilirsiniz.

Bebek Anı Kitabı

56,00 (KDV Dahil)
Bebeğinizin en sevimli fotoğraflarından bebek anı kitabınızı 20x20cm ölçülerinde, 12 yapraktan oluşan bebek anı kitabının ön kapak kısmında uykucu bebek figürü ve isim etiketi ve beyaz jel kalemi ile her sayfasını fotoğraflarınıza göre özelleştirebilir kendi tasarımlarınızda daha eğlenceli sayfalar oluşturabilirsiniz.

Büyük Bebek Anı Kitabı

92,00 (KDV Dahil)
Bebeğinizin en sevimli fotoğraflarından büyük bebek anı kitabınızı  30x30cm ölçülerinde, 10 yapraktan oluşan, ön kapak kısmında  leylek ve ayak deseni ve bebek adı, yaş, kilo ve tarih yazılan künye alanı ve her sayfasında özel tasarım renkli temalı sayfaları her türden kalemle özelleştirerek daha eğlenceli sayfalar oluşturabilirsiniz. Büyük bebek anı kitabına fotoğraflarınızı yapıştırmanız için 5 adet farklı desende toplam 160 adet yapışkanı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.