Gösterilen sonuç sayısı: 10

Show sidebar

Mini Anı Kitabı

30,00 (KDV Dahil)
  • Hayatınızın en güzel anılarını kaybetmeyin, senin ve sevdiklerinin fotoğraflarıyla dolu bir mini kitap. İster albüm gibi sakla ister kişiye özel fotoğraf albümünüzü sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraf Baskı

0,00 (KDV Dahil)

Hiç yanlışlıkla telefonunuzdan bir grup tatil fotoğrafı sildiniz mi? 😠 En sevdiğiniz fotoğraflarınızı Profesyonel Fotoğraf Baskı seçenekleriyle ister mat veya parlak fotoğraf kağıdına dilediğiniz ölçülerde, hızlı ve kolay yükleme ile cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan  sipariş verebilirsiniz.

Fotoğraf bastırma seçeneklerinden; bastırmak istediğiniz kağıt ve ölçüyü  belirleyip fotoğraflarınızı ister toplu olarak ister tek tek seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Pola Kartlar

30,00 (KDV Dahil)
Vintage esintili retro baskılarla benzersiz 70'lere zamanda yolculuk yapın. 🕔🚀🕤 36 Adet Pola Kartlar ile birbirinden özel anılarınızı 9x11cm kartlara 8x8cm fotoğraf ölçülerinde 350gr 1. kalite kağıtlarda dijital baskı ile hazırlanarak, çift tarafı parlak veya mat kaplama ile suya ve dış etkenlere dayanıklı fotoğraflara sahip olabilirsin.

Foto Şeritler

24,00 (KDV Dahil)
En sevdiğiniz 56 fotoğraflardan oluşturabileceğiniz 14 adet foto şerit ile ister kitap ayracı, isterseniz dekoratif bir ürün olarak kullanabilirsiniz. Her bir fotoraf 4.5x4.5cm olacak şekilde her bir şeridin ölçüsü ise 20x,5.5cm olarak ayarlıyoruz.