41 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Ağaç Kabuğu Desenli Gümüş Çerçeve

29,00 (KDV Dahil)
Ağaç kabuğu desenli gümüş çerçeve ile sevdikleriniz yanı başınızda. Evinizde ve ofisinizde çerçeve arkalığı sayesinde masa üstü veya duvarda kullanabilirsiniz. Cam korumasıyla fotoğrafınızın ömrü uzayacaktır. Şık görünümü ve dekoratif tasarımı ile her ortama ayrı bir güzellik katacaktır.

Ağaç Kabuğu Desenli Siyah Çerçeve

29,00 (KDV Dahil)
Ağaç kabuğu desenli siyah çerçeve ile sevdikleriniz yanı başınızda. Evinizde ve ofisinizde çerçeve arkalığı sayesinde masa üstü veya duvarda kullanabilirsiniz. Cam korumasıyla fotoğrafınızın ömrü uzayacaktır. Şık görünümü ve dekoratif tasarımı ile her ortama ayrı bir güzellik katacaktır.

Ahşap İpli Mandallı Fotoğraf Anı Çerçevesi

64,90 (KDV Dahil)
60x92cm ölçülerinde ahşap ipli mandallı fotoğraf anı çerçevesi, 12 adet Pola Kart ve 12 Adet Kare Kart fotoğraf hediyesi ile dekoratif ortamlar tasarlayın. En sevdiğiniz fotoğraflarınızla hazırlayacağınız şık bir anı çerçevesi ortaya çıkarabilirsiniz. Eskitme ahşap, renkli mandallar, Pola kart ve Kare kartlar ile retro stilini yansıtın.

Ahşap Işıklı İpli Mandallı Eskitme Fotoğraf Çerçevesi

89,00 (KDV Dahil)
50x60cm ölçülerinde ahşap ışıklı ipli mandallı eskitme fotoğraf çerçevesi, 12 adet Pola Kart ve 12 Adet Kare Kart fotoğraf hediyesi ile dekoratif ortamlar tasarlayın. En sevdiğiniz fotoğraflarınızla hazırlayacağınız şık bir anı çerçevesi ortaya çıkarabilirsiniz. Eskitme ahşap, renkli led ışıklar, renkli mandallar, Pola kart ve Kare kartlar ile kendi stilini yansıt.

Baklava Desenli Beyaz Çerçeve

29,00 (KDV Dahil)
Baklava desenli beyaz çerçeve ile sevdikleriniz yanı başınızda. Evinizde ve ofisinizde çerçeve arkalığı sayesinde masa üstü veya duvarda kullanabilirsiniz. Cam korumasıyla fotoğrafınızın ömrü uzayacaktır. Şık görünümü ve dekoratif tasarımı ile her ortama ayrı bir güzellik katacaktır.

Baklava Desenli Kahverengi Çerçeve

29,00 (KDV Dahil)
Baklava desenli kahverengi çerçeve ile sevdikleriniz yanı başınızda. Evinizde ve ofisinizde çerçeve arkalığı sayesinde masa üstü veya duvarda kullanabilirsiniz. Cam korumasıyla fotoğrafınızın ömrü uzayacaktır. Şık görünümü ve dekoratif tasarımı ile her ortama ayrı bir güzellik katacaktır.

Dekoratif Aynalı Altın Çerçeve

30,0055,00 (KDV Dahil)
Dekoratif aynalı altın çerçeve ile sevdikleriniz yanı başınızda. Evinizde ve ofisinizde çerçeve arkalığı sayesinde masa üstü veya duvarda kullanabilirsiniz. Cam korumasıyla fotoğrafınızın ömrü uzayacaktır. Şık görünümü ve dekoratif tasarımı ile her ortama ayrı bir güzellik katacaktır.

Dekoratif Aynalı Gümüş Çerçeve

30,0055,00 (KDV Dahil)
Dekoratif aynalı gümüş çerçeve ile sevdikleriniz yanı başınızda. Evinizde ve ofisinizde çerçeve arkalığı sayesinde masa üstü veya duvarda kullanabilirsiniz. Cam korumasıyla fotoğrafınızın ömrü uzayacaktır. Şık görünümü ve dekoratif tasarımı ile her ortama ayrı bir güzellik katacaktır.

Dekoratif Beyaz Çerçeve

35,0055,00 (KDV Dahil)
Dekoratif beyaz çerçeve ile sevdikleriniz yanı başınızda. Evinizde ve ofisinizde çerçeve arkalığı sayesinde masa üstü veya duvarda kullanabilirsiniz. Cam korumasıyla fotoğrafınızın ömrü uzayacaktır. Şık görünümü ve dekoratif tasarımı ile her ortama ayrı bir güzellik katacaktır.

Dekoratif Çiçekli Kristal Plaket

70,00 (KDV Dahil)
  • Son derece zarif ve etkileyici bir tasarıma sahip olan bu güzel kristal plaket, sevdiklerinizin çalışma masasına veya sergilemek istedikleri alana güzel bir  hava katacak.